Bilgi Sebili

Bilmedikleriniz burada !

Anasayfa » Polo Smart Smart Look Akıllı Saat

Polo Smart Smart Look Akıllı Saat

Polo Smart, Smart Look isimli akıllı saat, piyasada satılan birçok akıllı saatten biri. Bu saatin özellikleri arasında saat, uyku takibi, adımsayar, kalori ölçer, oksijen ölçer, nabız ölçer, tansiyon, mesajları ekranda okuma (whatsapp, messenger, sms vs), uzaktan fotoğraf çekme, spor ve fitness uygulama takibi, telefonum nerede gibi özellikleri bünyesinde barındırıyor.

Bu saat için Türkçe tanımı izlemek için buraya tıklayabilirsini https://youtu.be/7VecrghxFtk ve akıllı saatin cep telefonunuz ile senkronize olarak çalışabilmesi için ise FitPro isimli uygulamayı kurabilirsiniz. FitPro’nun nasıl kullanılabileceği ile ilgili Türkçe tanıtım videosunu izlemek için buraya tıklayabilirsiniz https://youtu.be/a01BSQWx07w

Polo Smart, Smart Look Akıllı saatin 150maH dahili bataryası yaklaşık 2 Saatte tam dolu hale gelerek, ortalama 5 ila 7 gün arasında çalışabiliyor. Fakat bunu test ettiğimizde cihaz ortalama olarak 3 gün çalışmış ve yeniden şarj edilmesi gerekmiştir. Saatin şarj edilebilmesi için kordonun sökülmesi ve USB portuna bağlanarak şarj edilmesi gerekiyor. Bu işlemi yapmak isteyenlerin dikkat etmesi gereken en önemli konulardan birisi, çok sıkı geçme olduğu için ürüne zarar verebilirsiniz. Dikkatli açmanızı öneririz.

Akıllı saatte SIM kart yok, GPS yok, dahili mikrofon yok, dahili hoparlör yok, dahili kamera yok. Tek noktadan dokunmatik ekran ve bildirimler için titreşim motorunu kullanmakta. Tema yüklenmiyor, ekran parlaklığı ayarlanmıyor. Kol sallanınca uyanma özelliği ise FitPro üzerinden aktive edilebiliyor. Yukarıda linklerini verdiğimiz videoları izleyerek akıllı saat hakkında daha geniş bilgiye sahip olabilirsiniz.

İlginizi çekebilir Saat Pili Nasıl Değiştirilir? konusuna göz atın! Bu arada Akıllı Saat’in bataryası gömülü. Bu nedenle değişiklik yapılması gerektiğinde ana kasanın açılması gerekiyor. Bakalım onu nasıl açacağız?