Bilgi Sebili

Bilmedikleriniz burada !

Anasayfa » Trax TWC 1080P Webcam inceleme

Trax TWC 1080P Webcam inceleme

Sosyal medyada paylaş!

Trax – TWC 1080p Web kamerasını aldık denedik. Bu webcam gerçekten 1080p fakat çözünürlüğü zayıf. Fakat yine de kullanılamaz nitelikte bir kamera değil. Bilindiği gibi bu kameralar Covid-19 salgını ortaya çıkmadan önce adı bile bilinmeyen markalardı. Üstüne üstlük neredeyse “Beni al, üste para vereceğim” diye yalvaran markalardı. Fakat artık öyle değil. Sebebi de salgın hastalık neticesinde dünyada yaşanan ekonomik daralma ve insan iletişiminin dijital ortamda kamera ve mikrofonları kullanarak bilgisayarlar üzerinden yapılması mecburiyeti.

Kamerayla ilgi videonun linkini ve bu kamera ile kaydettiğim video ve fotoğrafları aşağıda bulabilirsiniz. Ne demişler? Baklavayı hiç görmemiş ve tadına bakmamış bir insana, sabaha kadar baklavanın güzelliğini ve tadını anlatana kadar, ver bir dilim baklavayı yesin de kendi karar versin. Bu misale dayanarak işte size webcam tanıtım videosu ve örnekleri. Kararı kendiniz verirsiniz.

Bu Webcam ile çekmiş olduğum örnek fotoğraflar ve videolar için bu linke tıklayınız. https://drive.google.com/drive/folders/1q_tsGhWrGCMmRY8fOUPtmEAS_2ERaosl?usp=sharing Bu ürün Bim marketlere 13 Ocak 2021 tarihinde, Bim Aktüel ürün kataloğunda, 129,90₺’ ye satılmıştır. (Trax IT Aksesuar Collection) (web kamerası inceleme videosu için buraya tıklayın https://youtu.be/ZVwZE5wmGhg