Bilgi Sebili

Bilmedikleriniz burada !

Anasayfa » Açık Öğretim Ortaokul-Lise Sınav Ücreti Halkbank ATM

Açık Öğretim Ortaokul-Lise Sınav Ücreti Halkbank ATM

Sosyal medyada paylaş!

Açık Öğretim ortaokul ve açık öğretim Lise, imam hatip lisesi, meslek lisesi için Halkbank ATM’si (Bank24) ile sınav ücreti, sınav yenileme ücreti ve kayıt yenileme ücreti nasıl yatırılır? Bu konuda siz öğrencilere ve velilere yardımcı olabilmek için bu makaleyi hazırladık.

Halkbank ATM’sini kullanarak Açık öğretim sınav ücreti, kayıt yenileme ve kayıt ücretini ödemek için aşağıdaki aşamaları uygulayabilir veya sizler için hazırladığımız videoyu izleyebilirsiniz. İşte videomuzun linki https://www.youtube.com/watch?v=hWijtE02_f0 buradan izleyip işlemleri adım adım yapabilirsiniz. Çok kolay.

Ama siz video izlemeyi sevmiyorsanız, Halkbank ATM’sine gidip, öncelikle kartsız işlem yapabilmek için 1 kere giriş tuşuna basın. Arkasından peş peşe,

Fatura ve Ödemeler, Eğitim ve Sınav Ödemeleri, MEB Ödemeleri, TC Kimlik Numarası, Cep Telefonu,

MEB Ödemeler listesinden Açık öğretim kurumları (ortaokul, lise) ? Dönem seçtikten sonra ödemeniz gereken tutarı size ekranda gösterecek. Burada ödeyeceğiniz tutarı eksiksiz olarak ATM’nin açılan para yatırma kutusuna bırakın. Daha sonra ekrandaki uyarılardan Bilgi Fişi tuşuna basın işlem bu kadar.