Bilgi Sebili

Bilmedikleriniz burada !

Anasayfa » Döner sandalye döşemesi nasıl yenilenir?

Döner sandalye döşemesi nasıl yenilenir?

Bir zamanlar iş yerlerinde, bürolarda ve ofislerde kullanılan döner sandalyeler ve bilgisayar koltuğu olarak adlandırılan eşya, artık evlerde de çok sıklıkla kullanılan eşyalardan biri haline geldi. Bu döner sandalye veya dönene koltukların, koltuk yüzleri ve koltuk süngerleri zamanla yıpranıp, eskiyip kullanılmaz hale gelmekte ve çirkin bir hal almaktadır. Elbette bunların yenilenmesi mümkün. Hele ki iskeleti sağlam ise yenilenebilir ve ilk günkü gibi kullanılabilir.

Dilerseniz bu işlemi, koltuk döşeme işleri yapan bir firma ile halledebileceğiniz gibi, dilerseniz kendiniz de yapabilirsiniz. Elbette bu sizin yeteneklerinizi ve el becerinizi sergileyeceğiniz bir yol olacağı için bizce bu işi tek başınıza yapmak çok daha keyifli olacaktır.

Gerekli olan malzemeleri temin ederek başlayabilirsiniz. Öncelikle yıldız ve düz tornavida, mekanik döşeme zımbası, döşeme için kullanmak istediğiniz sünger ve istediğiniz desende ve renkte uygun döşeme kumaşı. Bunları temin ettikten sonra videomuzu izleyerek bu işlemi kolayca yapabilirsiniz. İşte Youtube Video Linki : https://youtu.be/m39xqC_2Q-Y Bu videoyu Bilgi Sebili Youtube Kanalımızdan izleyerek, bilgisayar koltuğunuzun kılıfını veya süngerini kolayca değiştirebilirsiniz. Gözünüzde büyütmeye gerek yok. Yapabilirsiniz!

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Fikrinizi bizimle paylaşmak ister misiniz? Aşağıda bulunan yorum kısmına fikirlerinizi yazabilir, herkesle paylaşabilirsiniz. Eğer siz de bu konuda desteğe ihtiyaç duyuyorsanız videomuzu mutlaka izleyin https://youtu.be/m39xqC_2Q-Y Ayrıca Bilgi Sebili Youtube Kanalımıza abone olmayı sakın unutmayın.

error: Telif hakları korunmaktadır. Kopyalanamaz!