Bilgi Sebili

Bilmediklerimiz, bildiklerimizden fazla. Öğrenmeye hazır mıyız?

Anasayfa » Telefonun ekranı siyah beyaz oldu!

Telefonun ekranı siyah beyaz oldu!

Sosyal medyada paylaş!

Cep telefonunuzun ekranı birden bire siyah beyaz mı oldu? Eyvah yoksa ekran mı bozuldu? Telefonu bir yere mi çarptınız? Darbe aldı mı? Fakat aklınıza en kötü senaryoları getirmeden önce bu yazımızı okuyun ve talimatları uygulayın. Böylece gereksiz yere panik yapmaktan kurtulmuş olursunuz.

Android Cep telefonu ve tabletlerde bulunan bir özellik sayesinde cihazınızın ekranını siyah beyaz yapabiliyorsunuz. Fakat bunu istirahat özelliklerinde karıştıran kullanıcılar, aslında cep telefonunun zil sesini kısmayı planlarken bu hataya düşebiliyor. Ekran da siyah beyaz olunca, küçük bir servet ödenen cep telefonunun bozulduğu düşünülerek hafif bir kalp çarpıntısı yaşanabiliyor 🙂

Şimdi bu sorunun çözümü ile ilgili sizlere Youtube Bilgi Sebili kanalımızda yayınladığımız videonun linkini https://youtu.be/0cpBynaJUA0 veriyoruz. Bu videoyu izleyerek cep telefonunuzun veya tabletinizin ekranını tekrar eskisi gibi renkli hale dönüştürebilirsiniz. Bu konuyla ilgili fikirlerini paylaşmak ve yorum yapmak için aşağıda bulunan yorum bölümüne yazabilirsin. Sorunuz yada öneriniz varsa mutlaka paylaşın.

error: Telif hakları korunmaktadır. Kopyalanamaz!