Bilgi Sebili

Bilmedikleriniz burada !

Anasayfa » Naskon Sapphire Termal Otel Nasıldır?

Naskon Sapphire Termal Otel Nasıldır?

Sosyal medyada paylaş!

Naskon Sapphire Termal Otel, Ankara’nın Ayaş ilçesinin Uğurçayırı bölgesindedir. Uğurçayırı’nda bulunan ASKİ Su arıtma tesisine ve Güdül yol ayrımına yakın konumdadır. Uğurçayırı’nın eski adı Balçiçek’tir.

Ankara’da gezilecek yerler arasında bulunan Ayaş ilçesi ve konaklama yapılabilecek yerlerden bir tanesi olan Naskon Sapphire Termal Otel’e gittiğinizde sizi neler bekliyor olacak? Kısaca bunlara göz atalım.

Oldukça şık ve geniş bir resepsiyon alanı ile ferah bir ortama girmiş olursunuz. Aydınlık ortam ve güler yüzlü çalışanları ile, Naskon Sapphire Termal Otel’de kendinizi evinizdeymiş gibi hissedersiniz. Zaten ilk etapta en önemli unsurlardan bir tanesi; Kendinizi aileden biri olma hissidir.

Bu otelin açık yüzme havuzu olduğu gibi kapalı yüzme havuzu da bulunmaktadır. Termal, yeraltı kaynakları sayesinde yaz-kış yüksek kaliteli termal suyun içerisinde zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Önemli ölçüde rahatlatıcı ve bazı romatizma hastalıklarının da tedavisinde önemli yere sahip olan termal sular, sizlere hem huzur hem de şifa verecektir.

Devremülk ve otel hizmeti sayesinde, ömür boyu yüksek kalitede hizmet sunan Naskon Sapphire Termal Otel’de konaklayacağınız süreler boyunca hem yüksek güvenlikli, hem de şehrin bunaltıcı keşmekeşinden uzaklaşıp, ruhsal bir detoks yapmanıza imkan verecektir. 25m², 45m² ve 60m² alanlara sahip standart odaları, 45m² ve 60m² alanlara sahip Garden odaları ve 110m² alana sahip King odaları ile her ihtiyaca cevap verebilecek kapasitedeki odaları ile seçenekler sunmaktadır. Klimalı, barbekülü , teraslı, koltuk takımı, eksiksiz mutfak eşyası ve LED Televizyonları, WC, jakuzili banyolar bulunan odalarında rahat bir nefes alabilirsiniz.

Otelde, Toplantı salonları, restaurant, eğlence ve animasyon, havuzlar, hamamlar, saunalar, masaj, spa hizmetleri de bulunmaktadır. Kısaca bir otelden beklediğiniz her şeyi, güler yüzlü sıcak bir aile ortamında bulmak istiyorsanız mutlaka Naskon Sapphire Termal Otel’i ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Kablosuz internet, açık ve kapalı otopark, engelliler için otopark ve hizmet, şehrin gürültüsünden uzak!

Adres : Uğurçayırı mevki Güdül Kavşağı No: 65 Ayaş/Ankara Telefon : +90 312 719 43 00

WEB Adresi : https://naskonsapphire.com.tr/