Bilgi Sebili

Bilmedikleriniz burada !

Anasayfa » Rüyada yıkılmış iş hanı görmek

Rüyada yıkılmış iş hanı görmek

Sosyal medyada paylaş!

Rüyada iş hanı görmek, benzerleriyle şöyle yorumlanır; rüyada yıkılmış işyeri görmek, rüyada yıkılmış avm görmek, rüyada yıkılmış kervansaray görmek ve rüyada yıkılmış ticarethane görmek. Gördüğünüz rüyada bunlardan herhangi birine benzetme varsa aynı anlama gelir.

Bu rüyayı gördüğünüzde kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Hatta yorumunu okurken bile huzursuz olabilirsiniz. Bu çok doğal. Çünkü yıkılmış bir ticaret merkezini rüyanızda gördünüz. Ama korkmayın. Rüyada yıkılmış bir iş hanı görmek öyle sanıldığı gibi kötü değil, aksine çok iyi bir durum. Rüyanızda yıkılmış bir iş hanı gördüyseniz, yeni başlangıçlara hazırlıklı olun. Bu yeni başlangıçlar sizin olduğu kadar yakınlarınız için de çok olumlu sonuçlanacak.

Rüyanızda gördüğünüz yıkıntı halindeki alışveriş mekanı (iş hanı veya ticarethane) yıkıntının büyüklüğü ne kadar çok ve moloz ne kadar fazlaysa, bu durum yapmaya çalıştığınız ticaretin yada yapmaya çalıştığınız kâr amaçlı işlerin o kadar fazla para ve huzur getireceğine işarettir. Özellikle rüyanızda yıkılmış iş yerinin çok sayıda yan yan tuvaletlerini gördüyseniz ve tuvaletin içindeki dışkıları da gördüyseniz bu çok miktarda para kazanacağınız anlamına gelir. Bu rüyanın kötü anlamı ise, güzel ahiret hayatından yüz çevirmek ve ibadeti terk etmektir. Yıkıntılar ise, cennetten vazgeçmeyi temsil eder.