Bilgi Sebili

Bilmedikleriniz burada !

Anasayfa » Rüyada patron görmek

Rüyada patron görmek

Rüyada patron görmek iyi anlama gelir. Bir iş için azmetmeye, severek çalışmaya, çalışkanlığa, enerjinizin yüksek olmasına, verimli olacağınıza işaret eder. Rüyada patron görmek, genellikle daha iyi ve daha yüksek gelirli, şartları çok daha iyi yeni bir işe yönelmeye yada iş değiştirmeye de işaret eder.

Rüyanın görüldüğü şekliyle de önemlidir. Örneğin eski patronunuzu rüyanızda gördüyseniz, yardımını umduğunuz birinden; Beklediğiniz yardım çok kısa zamanda gelecek demektir. Eğer rüyada kendinizi patron olmuş olarak gördüyseniz, gelirinizin artacağı bolluk ve bereketli günlerin çok yaklaştığına ve sizin için sıkıntılı ve kasvetli günlerin son bulacağına işaret eder. Bir de iş arayan biri kendisini patron olarak görürse; Çok istediği işe kısa sürede kabul edileceği anlamına da gelir.

Eğer rüyanızda, şu anda çalıştığınız şirketteki patronunuzu görürseniz, maddi olarak sıkıntı yaşamayacağınıza işaret eder. Eğer şu an birlikte çalıştığınız patronunuz tarafından azarlandıysanız, sizin moralinizi bozduysa bu rüyaya göre size yardımcı olacağına işarettir. Eğer siz de patronunuz ile tartışıyor ve gerginlik yaşıyorsanız; bunun anlamı ortaklık yapacağınız anlamına gelir.

Rüyada sempatik patron görmek, müjdeli güzel haberler alacağınıza işaret eder. Yani rüyada patron görmek pekte kötü değildir. Genellikle iyiye yorulur. Patron rüyaları insanın; İnsanın beklediği müjdeli haberler almasına, yeni iş kurmaya, yeni ortaklıklar, kazanç ve paraya işaret eder. Bu nedenle her ne sebeple olursa olsun, rüyada görülen patron iyi anlam taşır.

Bu rüyalarda, genel müdürü görmek veya kadın patron görmek te benzer anlamlar taşır. Eğer kadın patron gördüyseniz, merhametli insanlarla çalışacağınıza işaret eder. Genel müdür görmek te patron görmek gibidir. Burada tek fark, göreceğiniz güzelliklerin vekaleten başkaları tarafından yapılacağı anlamına da gelir. Yani her durumda patron erkek-kadın yada genel müdür olarak erkek-kadın görmek iyi anlam taşır.

error: Telif hakları korunmaktadır. Kopyalanamaz!