Bilgi Sebili

Bilmedikleriniz burada !

Anasayfa » Rüyada kuş görmek

Rüyada kuş görmek

Sosyal medyada paylaş!

Kuş rüyaları genellikle çok güzeldir. Rüyanızda görmüş olduğunuz kuş, eğer evinizde beslediğiniz bir kuş ise (Muhabbet kuşu, Papağan, Kanarya, Bülbül) evlat olarak yorumlanır. Hayatınızda daha önce görmediğiniz, yada hiç tanımadığınız kuşları görmek ise güzel müjde olarak yorumlanır.

Daha önce görmediğiniz bir kuşu görmek, bol rızka, berekete işarettir. Eğer hasta olan bir eve, tanınan veya tanınmayan kuş gelmesi, o hastanın sağlık durumunun daha iyi olacağına işarettir. Rüyanızda şişman bir kuş gördüyseniz, zengin bir insandan maddi yardım alacağınız anlamına gelir. Rüyada kendinizi yırtıcı bir kuş olarak görüyorsanız (Kartal, Şahin, Atmaca) gireceğiniz bir ticarette, azim ve yüksek enerjiyle çalışacağınıza ve bu çalışmalarınızın sonucunda çok varlıklı bir insan olacağınıza işaret eder.

Rüyada başınıza bir kuş konması, yatılı misafirleriniz olacağına. Eğer bu kuş süslü ve rengarenk bir kuş ise, eve bir gelin geleceğine, bu kuş başınızdan uçup giderse, o evden bir gelin çıkacağına (bekar kız) işarettir. Kalabalık kuş sürüleri görmek ise düğün yada mezuniyet töreni gibi bir organizasyona katılacağınıza işarettir. Eğer rüyanızda geniş ve heybetli kanatlarınızın olduğunu görüyorsanız (adeta bir kuş misali) bu rüyalar kudret ve iflah olmaz bir yiğit veya güçlü bir kadın (kadın rüyaları için) olacağınıza işarettir. Rüyasında kuş görenler için harika sürprizler, güzel haberler, müjdeler ve makam ile müjdelenmiş olur.

Rüyada kara karga görmek, çok zeki bir insandan akıl alacağına ve bu akıl ile tavsiyelerin çok işine yarayacağına işarettir. Eğer rüyada görülen karga çelimsiz ve hasta ise, düşmanının kısa süre içinde alt olacağına işarettir.