Bilgi Sebili

Bilmediklerimiz, bildiklerimizden fazla. Öğrenmeye hazır mıyız?

Anasayfa » MHRS’den çocuğuma nasıl randevu alabilirim?

MHRS’den çocuğuma nasıl randevu alabilirim?

mhrs_den_cocuguma_nasil_randevu_alabilirim

mhrs_den_cocuguma_nasil_randevu_alabilirim

Sosyal medyada paylaş!

Daha önce MHRS’den nasıl randevu alınır? Konu başlığımız ile sizleri bilgilendirmiştik. Eğer, MHRS’den nasıl randevu alınır konumuzu incelemek isterseniz; Lütfen buraya tıklayınız. Şimdi 18 Yaşından küçük ve bakmakla sorumlu olduğumuz aile fertleri için nasıl randevu alabiliriz bunu anlatacağız.

Öncelikle cep telefonumuzdan MHRS uygulamasını yüklüyoruz. Android Cep telefonuna veya tablete MHRS indirmek için tılayın. Apple MHRS (IOS) için buraya tıklayarak cep telefonunuza yada Apple iPad’e yükleyiniz. Daha sonra uygulamayı açarak, üstte bulunan TC Kimlik numaranızı buraya yazın kısmına TC Kimlik numaranızı ve altındaki kutucuğa da parolanızı yazınız. Kişisel MHRS alanınıza giriş yaptığınıza göre 5 dakika civarındaki videomuzu izleyerek, geri kalan işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Youtube Bilgi Sebili kanalımızda yayımlamış olduğumuz videoyu izlemeye başlamadan önce lütfen kanalımıza abone olmayı, videolarımıza yorum yazmayı ve videolarımızı beğenmeyi unutmayınız. Keyifli seyirler dileriz : https://youtu.be/UjxRtv0K-3k

error: Telif hakları korunmaktadır. Kopyalanamaz!