Bilgi Sebili

Bilmedikleriniz burada !

Anasayfa » Piranha PSD 2215 Şarjlı Vidalama

Piranha PSD 2215 Şarjlı Vidalama

A101 Marketlerde 24 Haziran 2021 Tarihinde Perşembe günü satışa sunulan Şarjlı Vidalama (PSD 2215) ‘nın satış fiyatı 59,90₺’dir. Sonraki aylarda veya sonraki yıllarda, aynı ürünün veya bir benzerinin satışa sunulması halinde buradan da fiyat takibi yapabiliriz.

Ürün pratik ve hafif. Taşıması kolay. Aynı zamanda üzerinde dahili bir led aydınlatma da bulunduğu için karanlık ortamlarda nereye vidalama yaptığınızı da görebiliyorsunuz. Ürün fiyatının uygun olmasının nedenine gelince, ürün paketinden bir şarj aleti; Yani bir adaptör çıkmıyor. Bu nedenle paketten çıkan USB şarj kablosu ile şarj edilebiliyor. Böylece maliyet düşürülerek ürünün fiyatı da aşağı çekilmiş. Sizler için hazırladığımız videoyu izleyerek ürünün hem tanıtımını hem de çalışma performansını görmüş olacaksınız.

Youtube Bilgi Sebili kanalımıza abone olmayı ve videolarımızın altına yorum yazmayı lütfen unutmayınız. İşte Piranha PSD 2215 Şarjlı Vidalama’nın vida sıkma performansı ve tanıtım videosunun linki : https://youtu.be/B29eWulUljo