Bilgi Sebili

Bilmediklerimiz, bildiklerimizden fazla. Öğrenmeye hazır mıyız?

Anasayfa » Rüyada Para Görmek

Rüyada Para Görmek

Sosyal medyada paylaş!

Rüyada; evinizdeki bakır paraları alıp, sokağa atmak yada birilerine dağıtmak, gam ve kederden kurtulacağınız anlamına gelir. Bir ATM’ye para yatırmak yada bir banka şubesine para yatırdığını görmek, ticarette ihya olacağına işarettir.

Rüyada Arap parası (Dinar görmek) hayırlı evlada işarettir. Rüyada para görmek bol rızka ve az çalışıp çok kazanılacak paraya da işaret etmektedir. Rüyada para bulmak şansının iyi olacağına ve zenginliğe de işarettir. Rüyada para saymak, umulmayacak kadar başarılı olmaya işarettir. Rüyada para kaybetmek, kısa süreli maddi sıkıntıya işarettir fakat bu durum çok kısa ve hissedilmeyecek kadar azdır.

Rüyada para almak, geçmişte yaptığınız çalışmalar için çok yüksek miktarda kazancın; rüyayı gördüğünüz dönemlerde elinize geçeceği ve sizi ihya edeceği anlamına gelir. Rüyada birinden veya bir yerden para almak, yaptığı çalışmaların karşılığını alacağına işarettir. Birine para vermek bazen zenginlik ve berekete, bazen ise mide bulandıran dedikoduya işarettir.

İçi paralarla dolu kasa görmek, mirasa, bir ticaretten gelecek yüksek miktarda paraya yada bir gayrimenkul satışından doğacak gelire işarettir.

error: Telif hakları korunmaktadır. Kopyalanamaz!