Bilgi Sebili

Bilmediklerimiz, bildiklerimizden fazla. Öğrenmeye hazır mıyız?

Anasayfa » Vantilatör tamiri nasıl yapılır?

Vantilatör tamiri nasıl yapılır?

Sosyal medyada paylaş!

Star-Fan Marka; 30W Mini Kule Vantilatör tamirini nasıl yapabiliriz diyen bir abonemizin ürününü tamir ettik. Hem fanı geri dönüşüme kazandırdık hem de çok düşük maliyetle onarımını yaptık.

Bilgi Sebili Takipçisi bir abonemiz, Star-Fan marka ürününü çalışırken yere düşürmüş. Yere düştüğünde hala çalışmaya devam eden fan motoru, ürün içerisinde bulunan kabloları fan miline sararak sıkışıp öyle durmuş. Bu arada yere düştüğünde de iç mekanizmasında kırıklar oluşmuş.

Bu kırıklardan bazılarının parçalarını maalesef bulamadık. Bu sebeple yerine farklı yöntemlerle kaynaklar yaparak birleştirme yaptık. Bilindiği gibi plastik malzemelerde mecburen soğuk kaynak yapılması gerekmektedir. Çünkü plastik parçalar ısıtıldığında hem erir hem de yanar. Şimdi Youtube Bilgi Sebili kanalımızda bu fanın tamir videosunu yayımladık. Baştan sona ev ekonomisine katkı içeren, buram buram emek kokan bu faydalı görüntülerle sizi baş başa bırakıyoruz. İyi seyirler : LINK : 30W Mini Kule Vantilatör Tamir videosunu İzle

error: Telif hakları korunmaktadır. Kopyalanamaz!