Bilgi Sebili

Bilmediklerimiz, bildiklerimizden fazla. Öğrenmeye hazır mıyız?

Anasayfa » Rüyada yangın görmek

Rüyada yangın görmek

Sosyal medyada paylaş!

Rüya tabircilerini ikiye bölen rüyalardan biri olan yangın rüyaları, bazı yorumculara göre bu rüya kötüye yorumlanır. Fakat bilinmelidir ki, rüya gökten düşen bir yağmur damlasına benzer. Eğer bu damlayı duru bir suya denk gelirse berraklığını korur. Eğer bir çamur deryasına düşerse o da bulanır. Bu sebeple rüyalarımızı her daim hayırlara yormalıyız.

Rüyada yangın görmek, ateşin kızıllığından yola çıkıldığında sevdiğimiz kişiye, hayat arkadaşımıza, eşimize yada sevgilimize duyulan aşkı temsil eder. Rüyada görülen yangın yada ateş ne kadar büyükse, duyulan aşkın boyutunu temsil eder. Bir başka anlamı ise, rüyada görülen yangın ile tüm keder ve korkuların kül olup kaybolacağı .bilgi sebili rüya tabirleri. anlamına gelir. Rüyamızda görmüş olduğumuz ateş, bir ev yangını ise o evin içinde yaşayan insanların ahirete gitmeden önce dünyada arınacağını ifade eder. Çünkü ateş simgesel olarak amel defteri kapandıktan sonra, ebedi kalınacak Cennet ve Cehennem’ den, Cehennem’ i ifade eder. Bir vesile ile dünyada çekilen acılar, dertler ve sıkıntılar Cehennem ateşine kefaret olur. Yani rüyada görülen yangın, ateş veya kor bu nedenlerle hayra yorulur.

Eğer rüyanızda gördüğünüz yangının kimseyi etkilemediği, yada kimsenin bu ateşten zarar görmediğini fakat alevlerin binaları, evleri, ormanları adeta arasına alıp yanıyormuş gibi gösterdiği rüyalar aslında gereksiz korku ve endişelerinizin olduğunu, boşu boşuna evham yaptığınız anlamına gelir. bilgi sebili rüya tabirleri. İşte bu tip rüyalar, sizin çok pimpirikli bir insan olduğunuzu gösterir. Özellikle rüyada koca koca şehirlerin yandığını görüyorsanız ve insanların bu yangından etkilenmediğini ve hayatlarını sürdürdüklerini görüyorsanız, sizin gereksiz kuruntularınız olduğuna işaret eder. Gerçek hayatta psikolojik olarak beyninizi ve ruhunuzu dinlendirmelisiniz.

Eğer yangın rüyasını yaz mevsiminde gördüyseniz, muhtemelen çok sıcak günler yaşıyor olabilirsiniz. Eğer kış mevsiminde bir rüyada yangın gördüyseniz, evinizin çok sıcak olduğunu tabir edecektir. Yangın rüyaları hastalık zamanında da sık görülen bir rüyadır. bilgi sebili rüya tabirleri. Hastalığın verdiği psikolojik yorgunlukla, zorla uykuya geçiş yapılmış ise bu uykuda görülen rüyalarda da yangın görülebilir. Çünkü insan vücudu, dış etkilerden çok kolay etkilenir. Bu sebeple rüyada görülen, ateş, yangın veya kor gibi olguları her zaman hayra yormak gerekir. İnsanlar gördükleri rüyaları sevdikleri insanlarla paylaşmalı ve her rüyayı gündüz niyetine analiz etmelidir. Çünkü iyi düşünce, her zaman iyiyi çeker! Rüyanız hayırlı olsun. Diğer rüya tabirleri için tıklayınız.

error: Telif hakları korunmaktadır. Kopyalanamaz!