Bilgi Sebili

Bilmedikleriniz burada !

Anasayfa » Tefal Magic Tea XL Çelik Çay Makinesi İnceleme

Tefal Magic Tea XL Çelik Çay Makinesi İnceleme

Tefal Magic Tea XL Çelik Çay Makinesi İnceleme ve Tanıtım videomuzu izlemeden önce teknik özellikleri ile ilgili kısa açıklamayı da okumanızda yarar var. Bu çay makinesi kordonsuz taşınabilen 1650W gücünde bir su ısıtıcısıdır. Ürün 6 Parçadan oluşmaktadır. Kablolu elektrikli taban, su ısıtıcı hazne, demlik haznesi, çay filtresi ve iki adet kapak.

Ürünü deneyerek ortalama kaç bardak çay çıktığını test etme imkanımızda oldu. Ortalama olarak demli çay ikram edildiğinde 20 çay bardağından fazla çıkmaktadır. Geniş bir aile için 20 bardak oldukça ideal bir sayıdır. Misafir ağırlamak durumundaysanız; Çayları biraz daha açık ikram ederseniz 30-35 Çay bardağı çıkarabilirsiniz. Tefal Magic Tea XL Çelik Çay Makinesi İnceleme videomuzu izlediğinizde ürünle ilgili olarak bilinmesi gerekenleri görebileceksiniz. Böylece ürünü satın almadan önce fikir edinmiş olarak bilinçlenmiş olursunuz.

Çaydanlık kapasitesi 1,2 Litredir. Su ısıtıcı alt hazne kapasitesi ise 1,8 Litredir. 360 Derece Dönebilen alt tapana sahiptir. Alt haznenin sıcak tutma fonksiyonu mevcuttur. Kulpları ve kapakları hariç paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Işıklı güç anahtarı Göstergesi ve otomatik kapanma özelliği vardır. Gizli rezistansı sayesinde kireçlenmeyi önler. Ürünün inceleme ve tanıtım videosu için tıklayınız.

error: Telif hakları korunmaktadır. Kopyalanamaz!