Bilgi Sebili

Bilmediklerimiz, bildiklerimizden fazla. Öğrenmeye hazır mıyız?

Anasayfa » Hascevher Düdüklü Tencereyi Test Ettik

Hascevher Düdüklü Tencereyi Test Ettik

Sosyal medyada paylaş!

Hascevher markasını; Metro Gross Market ve A101, Bim ve Migros gibi marketler sayesinde daha fazla tanımaya başladık. Son zamanlarda 3.5 Litre ve ile set olarak satışa sunulan 7 Litrelik üründen şikayet gelmeye başladı. Bu ürün setinin tanıtımını sitemizde ve Youtube kanalımızda daha önce paylaşmıştık. Merak edenler web sitemizden incelemek için buraya tıklayabilir. Eğer direkt olarak Youtube Bilgi Sebili kanalımızdaki tanıtım videosunu izlemek istiyorsanız lütfen bu linke tıklayınız.

Yukarıda bahsettiğimiz düdüklü tencere seti ile ilgili çok sayıda yorum geldi. Bazı yorumlar ise düdüklü tencerenin nasıl kullanılacağı ile ilgiliydi. Bazı sorularda ise, düdüklü tencere kapağından yüksek miktarda su geldiği ve etrafa püskürdüğü yönündeydi. Hatta bazı kullanıcılar aldıklarına pişman olmuşlardı bile. Şimdi bu sorulara cevap verebilmek için hazırlamış olduğumuz yeni videoyu izleyebilirsiniz. Çünkü yeni videomuzda, Hascevher 3.5 Litre ve 7 Litrelik Düdüklü tencereleri hem test ettik hem de nasıl kullanılacağı hakkında bilgiler verdik. İşte Hascevher Düdüklü Tencereyi Test Ettik başlıklı yazımıza ait videonun linki. Lütfen buraya tıklayınız.

Destek olmak için; henüz yeni kurulmakta olan ve 01 Ekim 2021 Tarihinde hizmete başlayacak olan https://ayakkabiciniz.com ‘u da ziyaret edebilirsiniz.

error: Telif hakları korunmaktadır. Kopyalanamaz!