Bilgi Sebili

Bilmedikleriniz burada !

Anasayfa » Rüyada Yağmur Görmek

Rüyada Yağmur Görmek

Rüyada Yağmur Görmenin anlamı oldukça iyidir. Hayırlara yorulur. Bereketli ve bolluk içinde bir yuva ve hazinesi dolu dolu bir vatanı temsil eder. Rüyayı gören kişi yoksul ise zenginliğe işarettir. Eğer rüyayı gören zengin ise; Yapacağı yatırımlar sayesinde daha da zenginleşeceğine işaret eder.

Rüyada yağan yağmura güneş eşlik ediyorsa, yakınlarda Hak’kın rahmetine kavuşmuş; Sevdiğiniz bir insanın Cennet ile müjdelendiğini temsil eder. Rüyada görülen yağmur; Bilindiği gibi rahmet olarak yorumlanır. Eğer rüyayı gören kişi çiftçi ise; Ekeceği veya diktiği ürünün bereketinin artacağına işarettir.

Üzüntü duyduğunuz bir durum varsa bundan kurtulmaya işarettir. Eğer dargın olduğunuz ve bundan keder duyduğunuz biri var ise, onunla barışmaya işarettir. Rüyayı gören kişinin borcu varsa bu borçtan kurtulmak anlamına gelir. Rüyayı gören evli bir kadın ise ve kocasının para kazanmaya gücü yok ise, artık bu sıkıntının biteceğine işarettir.

Rüyada görülen yağmur, etraftaki arkadaş ve komşuların hayırlı dualar ettiğine işaret eder. Akrabalarınızdan yardım alacağınıza ve bu yardımla yapacağınız ticaretten ihya olunacağına işarettir. Rüyada bir deniz veya okyanus üzerinde gemideyken yağan yağmur görmek bolluğun çok yakın zamanda size ulaşacağına işarettir.

Unutmayınız; Rüyalarınızı sevdiğiniz insanlara anlatın. Çünkü sizi seven insanlar gördüğünüz rüyayı hayra yorumlar. Olumlu düşünün. Rüyanız hayırlı olsun.

error: Telif hakları korunmaktadır. Kopyalanamaz!