Bilgi Sebili

Bilmediklerimiz, bildiklerimizden fazla. Öğrenmeye hazır mıyız?

Anasayfa » Bilgi Sebili Sizinle Büyümeye Devam Ediyor!

Bilgi Sebili Sizinle Büyümeye Devam Ediyor!

Sosyal medyada paylaş!

Şu anda bu konuyu okuyorsan, sen de Bilgi Sebili’nin gelişmesine ve büyümesine yardımcı olabilirsin. Sizlerle büyüyoruz! Şu anda okumakta olduğunuz makalenin Web adresi https://bilgisebili.com/ Artık https://bilgisebili.net adresi de bizimle birlikte. Hem .COM hem de .NET adresleri ile erişilebilirlik ağını biraz daha genişletmiş olduk.

Peki sen nasıl destek olabilirsin? Makalenin içerisinde bulunan sosyal medya ikonlarından herhangi birine tıklayıp; Web sitemizdeki makaleleri paylaşabilirsin! Web sitemizde gezinti yaparak, Youtube Bilgi Sebili kanalımızdaki videoları izleyerek ve dijital sosyal medya mecralarında paylaşarak destek olabilirsin.

Bilgi Sebili aslında bir okul ödevi projesi olarak başlamıştı. Daha sonra siz değerli konuklarımızın ilgisiyle, sosyal sorumlulukları önceleyen bir proje olarak hayata devam etme kararı aldı. Bizleri takip edenler çok iyi biliyorlar ki; takipçilerimizin ev ekonomisine katkıda bulunmayı önceliğimiz haline getirdik. Özellikle tamir-bakım ve eğitim videolarımızla az da olsa yardımcı olmaya çalışmaktayız. Yardım talebi sizlerden geldiği sürece sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz.

Özellikle evlerimizde kullanılan beyaz eşya arızaları ve önemli gibi görünen fakat onarımı kolay olan arızaların nasıl giderildiğini anlattık. Böylece bizleri takip eden insanlar; Büyük ödemeler yapmadan sorunlarına çözüm buldukları için bizlere teşekkür ve dualar ederek motivasyonumuzu artırdı. Bu durum da bizleri bu yolda yürümeye yöneltti. Bir teşekkür yada güzel bir dua ile bizleri motive eden herkese teşekkür ederiz. Birlikte büyümeye, birlikte devam edelim. Çünkü “Bilmediklerimiz, bildiklerimizden fazla”

error: Telif hakları korunmaktadır. Kopyalanamaz!