Bilgi Sebili

Bilmedikleriniz burada !

Anasayfa » Rüyada kedi görmek

Rüyada kedi görmek

Sosyal medyada paylaş!

Rüyada kedi görmek; Rüyanın görüldüğü mevsime göre farklı anlamlara gelir. Örneğin kış mevsiminde rüyanızda kedi gördüyseniz, ısınma ve yakacak konusunda sıkıntı çekmeyeceğiniz anlamına gelir. Eğer yaz mevsiminde rüyanızda kedi görürseniz, bunaltıcı sıcaklar nedeniyle ter dökeceğiniz anlamına gelir.

Eğer rüyanızda beyaz bir kedi görürseniz; gelecek kış çok kar yağacağı anlamına gelir. Eğer siyah bir kedi görürseniz, gelecek kış kar yağmayacağı ve ayaz olacağı anlamına gelir. Rüyada görülen sarı kedi ise, kış mevsiminde üşüteceğinize işarettir. Eğer yaz mevsiminde görürseniz, sarı kedinin anlamı sıcak ve güzel bir mevsim olacağı anlamına gelir. Mevsimsel olarak rüyada kedi görmenin anlamı bu şekildedir.

Borçlu birinin rüyasında kedi görmesi, kısa süre sonra borçlarından kurtulacağı ve borçları öderken pratik yöntemler kullanacağı anlamına gelir. Hasta birinin rüyasında kedi görmesi ise, acılarının hafifleyeceği ve kısa süre sonra sağlığa kavuşacağına işarettir. Eğer rüyada yüzlerce kedi gördüyseniz, çok sayıda dosta sahip olacağınıza ve bu çevrede çok sevilen kişi olacağınız anlamına gelmektedir. Genellikle rüyada kedi görmek, biri yada birileri tarafından yardım alacağınıza ve bu yardımlar sayesinde kısa sürede ekonomik olarak kalkınacağınıza işarettir. Rüyada görülen yavru kediler ise huzur ve dinginliğe işarettir. Psikolojik sıkıntılardan kurtulacağınıza işaret eden yavru kediler adeta huzurun müjdecisidir.