Site icon Bilgi Sebili

Asus N600 3in1 RT-N19 High-Speed-WiFi Router

Bu yazımızda Asus N600 3in1 RT-N19 High-Speed-WiFi Router’ın nasıl kurulduğunu öğreneceksiniz. Öncelikle bu cihazın ne işe yaradığı hakkında bilgi verelim. Asus N600 3in1 RT-N19 High-Speed-WiFi Router; İnternete doğrudan bağlı bir modem üzerinden gelen internet hattını kablolu ve kablosuz olarak yaymaya yarar.

Bu tip cihazlara ağ genişletici, Wi-Fi Router yada Access Point isimleri de verilmektedir. İnceleyeceğimiz ve kurulumunu yapacağımız Asus N600 3in1 RT-N19 High-Speed-WiFi Router oldukça geniş bir alana Wi-Fi yayını yaparak, mobil cihazların kolayca internete erişimine olanak sağlar.

Özellikle 2 veya 3 katlı evlerde çok iyi performansa sahiptir. 2 Katlı evlerde ister üst, ister alt kata kurulum yapabilirsiniz. 3 Katlı evlerde ise, bu cihazı orta kata yerleştirip ağ genişletici olarak kullanabilirsiniz. 4 Adet Wi-Fi (2,5Ghz) anteni sayesinde kapsama alanı çok geniştir. Duvarlardan geçiş gücü de oldukça iyidir. Modemin ara yüzünde birçok kullanıcı ayarı bulunmaktadır. Bu ayarlar sayesinde, internet ağınızı dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Ürünün kısa bir incelemesini ve daha da önemlisi nasıl kurulum yapıldığını öğrenmek istiyorsanız; Sizler için hazırladığımız videoyu YouTube Bilgi Sebili Kanalımızdan izleyebilirsiniz. İşte videonun linki. Lütfen tıklayınız. İyi seyirler.

Exit mobile version