Bilgi Sebili

Bilmediklerimiz, bildiklerimizden fazla. Öğrenmeye hazır mıyız?

Anasayfa » Rüyada fare görmek

Rüyada fare görmek

Sosyal medyada paylaş!

Rüyada fare görmek rızkın çoğalmasına işarettir. Sadece rızkın çoğalması değil; Aynı zamanda ömür boyu yetecek kadar çok olmasına da işaret eder. Gördüğünüz rüyada fare sayısı ne kadar fazlaysa, o kadar bol ve bereketli rızık anlamına gelir. Fare aslında itici bir hayvandır ve fazla sevilmez. Buna rağmen neden fare rüyaları bereketli ve sürekli rızık olarak rivayet edilir? Çünkü fareler yiyeceğin bol olduğu yerlerde hayat sürerler. Bu nedenle rüyada görülen fare veya fareler yiyecek erzak anlamına gelir.

Rüyada görülen beyaz cins fareler; Cinsiyeti erkek yada dişi fark etmez. Rüyayı gören kişinin rahat ve uzun bir hayat süreceğine işarettir. Rüyada fare yakalamak ise, boş konuşan faydasız bir akrabanın evinizi ziyaret edeceğini ve bu durumdan rahatsız olacağınıza işaret eder. Rüyada görülen ölü fareler yaşlı, güçsüz ve size haset ve kin besleyen kendine bile hayrı olmayan aciz zavallı insanları temsil eder. Sadece görüntüsü mide bulandırır. Fakat olumsuz bir etkisi kalmamıştır.

Rüyada görülen farenin büyüklüğü kadar mal mülkte artacaktır. Eğer birden fazla büyük ve besili fare gördüyseniz; Malınızın artacağı ve yapacağınız ticaret sayesinde hem bol kazanç hem de itibar kazanacağınız anlamına gelir. Büyük fareler, olması gerekenden daha büyükse bu durum yaşadığınız beldede herkesin bolluk içinde yaşayacağı anlamına da gelir.

Rüyanızda başka hangi şekilde fareler gördünüz?

Çok sayıda görülen siyah renkli fareler veya siyah üzerinde beyaz benekli fareler görmek hem uzun ömre hem de neşeli bir hayata işaret eder. Siyah fareler birde saygınlık kazanmaya işarettir. Eğer alışılmışın dışında rengarenk fareler görürseniz; Bu fareler güzel ve işveli kadınlar anlamına gelir. Kadınlardan hoşlanan bir insanın rüyasında rengarenk fareler görmesi; rüyayı gören kadın dahi olsa başka bir kadınla duygusal ve cinsel yakınlaşma yaşayacağı anlamına gelir. Eğer rüyayı gören bir erkek; yatağında bir fare görürse gizli bir ilişki yaşayacak ve bu ilişkiyi sır gibi saklayacaktır. Bunun nedeni; yakın akrabalar veya dostlar tarafından onaylanmayan bir ilişki olmasıdır.

Dedikoducu ve aciz insanlar!

Ortalıkta rahat rahat dolaşan umursamaz fareler görürseniz; bunun anlamı kendinize yakın olarak gördüğünüz arkadaşlarınızın sizin arkanızdan konuşup dedikodunuzu yaptığını, size güler yüz gösterip arkanızdan konuştuğunu ifade eder. Eğer bir fareyi ağzınıza aldığınızı ve ondan tiksinmeyerek öptüğünüzü görüyorsanız; evli ve çocuk bekleyen birisi için bunun anlamı erkek çocuğunun olacağına işarettir.

Rüyada bir duvar arkasından fare sesleri duymak yada farelerin saldırısına uğramak, gizli fakat zayıf düşmanlarınızın olduğuna işarettir. Rüyaya göre cüsse farkı; Sizin o fareleri ezip yok etme şansınız daha fazla olduğundan, düşmanlarınızı çabucak sindireceğiniz anlamına gelir.

Fare rüyaları genellikle rüyayı gören kişi tarafından pek sevilmeyen türdendir. Fakat rüyada farelere emrettiğini ve o farelere komut vererek işler yaptırdığını gören kişi, emrinde çok hizmetçi çalıştıracak zenginliğe ulaşacak anlamına gelir.

Her rüyada söylediğimiz gibi; Rüyalarınızı sevdiklerinize anlatın. Çünkü onlar iyiye yorarlar. Hayırla başlarlar. Rüyalarınızı mutlaka gündüz anlatın. Rüyanız hayırlı olsun.

error: Telif hakları korunmaktadır. Kopyalanamaz!