Bilgi Sebili

Bilmediklerimiz, bildiklerimizden fazla. Öğrenmeye hazır mıyız?

Anasayfa » Rüyada para kasası görmek

Rüyada para kasası görmek

Sosyal medyada paylaş!

Rüyada para kasası görmek ne anlama geliyor? Rüyada dökme demirden yapılmış ağır bir para kasası görmek; Rüyayı gören kişinin sırlarla dolu ve onları iyi saklayan biri olduğunu gösterir.

Rüyasında kapısı kapalı sağlam para kasası görmek; Elinize toplu para geçeceğine işaret eder. Rüyada görülen büyük, gösterişli ve sağlam bir para kasası kendinden emin olmaya ve ticarette başarılı olacağına işarettir. Para kasasının sahibi olarak olarak görülen yakın arkadaş dost veya akraba ise, bire bir rüyadaki gibi ağzı sıkı kişinin kendisini ifade eder. Örneğin rüyada gördüğünüz para kasası, samimi bir arkadaşınıza aitse; O arkadaşınızın ağzı sıkı ve güvenilir kişi olduğuna işarettir.

Rüyada görülen kasa, büyük bir odanın içinde ve bariz olarak seçilebiliyorsa bu sizin sağlık durumunuzu ifade eder. Odanın genişliği ve para kasasının güzelliği ne kadar güçlü ve sağlıklı yaşayacağınıza işarettir. Eğer kasanın ağzı açık ve o kasanın sahibini de kasanın yanında görüyorsanız; Gördüğünüz kişinin sır tutma konusunda sorunları olabilir. Dikkatli olmanızda yarar var.

İçerisinde bol para, altın, gümüş, senet ve tahvil olan bir kasa görürseniz, kısa sürede hayatınızda olumlu değişiklikler olacak anlamına gelir. Bu değişiklikler hem maddi hem de manevi açıdan güzel olacak şeylerdir. Eğer içi tamamen altınla dolu bir para kasası görürseniz; bekarlar için ideal bir eş, evliler için vefalı bir kız çocuk olarak yorumlanır.

Size ait bir para kasasından, hırsızların para çaldığını görüyorsanız; Size ait değerli bir bilgi yahut ticari sır başkalarının eline geçecek anlamına gelir. Fakat burada önemli olan sizin para kasasını kilitli tuttuğunuz halde paranızı zorla çalıyorlar ise; karşınızdaki kişinin ne kadar aciz ve çaresiz olduğunu ifade eder. Ayrıca rüyada para görmek tabirini de bakabilirsiniz.

Her zamanki gibi rüyalarınızı sevdiğiniz insanlarla paylaşın ve gündüz yorumlayın. Gördüğünüz her rüyayı hayra yorun. Olumlu düşünün olumlu olsun! Rüyanız hayırlı olsun.

error: Telif hakları korunmaktadır. Kopyalanamaz!