Bilgi Sebili

Bilmediklerimiz, bildiklerimizden fazla. Öğrenmeye hazır mıyız?

Anasayfa » Rüyada dışkı görmek

Rüyada dışkı görmek

Sosyal medyada paylaş!

Rüyada dışkı görmek bazıları için mide bulandırıcı olsa da anlamı iyidir. Rüyada hayvan gübresi görmek kolay yoldan ele geçecek paraya işaret eder. İnsan dışkısı (Kaka) görmek zahmetle kazanılan para anlamına gelir.

Dışkıyı olması gereken yerde görmek iyiye işarettir. Örneğin bir tuvalette görülen insan dışkısının anlamı çok iyidir. Çünkü hastalıklardan kurtulmayı müjdeler. İnsan kakası atık maddelerden oluşmaktadır. Tuvalete yapılan dışkı ne kadar çok ise hastalıkların büyüklerinden kurtulmak demektir.

Büyükbaş veya küçükbaş hayvan gübresi görmek ve bu gübreyi toprakla buluşturmak hayırlıdır. Özellikle toprakla buluşturulan gübre bereket anlamına gelir. Rüya sahibi, yakında gireceği ve girmiş olduğu ticaretten ziyadesiyle karlı çıkacak demektir. Eğer toprağa serilen hayvan gübresi, anında toprağı yeşertmeye başlıyorsa çok güzel ve müjdeli bir haber alacaksınız demektir. Uzun zamandır çocuğu olmayan kadın için çocuk anlamına da gelebilir.

Eğer ortamı pisletmiş bir dışkıyı (Boku) temizlediğinizi gördüyseniz; Bu rüya sahibi, uzun zamandır kırgın olduğu biri ile tekrar barışıp mutlu ve huzurlu günler geçirecek anlamını taşır. Dışkı, kaka, bok gibi kelimeler kulağa hoş gelmediği ve toplum içinde konuşulması hoş olmadığı için uzak durulan kelimelerdir. Fakat rüyada bu kelimeleri kullanmak, bu kelimelerle bariz biçimde cümle kurmak iyiye işarettir. Anlamı ise, havadan gelecek bol para demektir.

Kısaca; Rüyada dışkı görmek aslında sanıldığı gibi pekte kötü sayılmaz. Rüyalarınızı her zaman hayra yorun. Rüyalarınızı hayra yoracak insanlara anlatın. Unutmayın; Olumlu düşünürseniz, her şey olumlu olur! Rüyanız hayırlı olsun.

error: Telif hakları korunmaktadır. Kopyalanamaz!