Bilgi Sebili

Bilmedikleriniz burada !

Anasayfa » Cobian Backup 11 Gravity Yedekleme Programı

Cobian Backup 11 Gravity Yedekleme Programı

Cobiansoft tarafından ücretsiz olarak kullanıcıların hizmetine sunulan bu yazılım ile bilgisayarınızda bulunan dosyaların yedeğini otomatik olarak alabilirsiniz. Cobian Backup 11 Gravity; Türkçe dil desteği sayesinde hem daha anlaşılır hem de kullanması çok kolay.

Yazılımın Türkçe çevirisini Cengiz İNCE gerçekleştirmiş. Bu program sayesinde bir dosyayı, klasörü veya HDD’yi komple yedekleme şansınız bulunmakta. Programı kendi sitesinden indirmek için buraya tıklayınız. Eğer kendi sitesinde dosyayı bulamazsanız sizler için Google Drive üzerinden indirme linkini de buraya bırakıyoruz. Drive’dan indirmek için tıklayınız.

Hiçbir kısıtlama yada ücretlendirme de yok. Yazılımı indirip talimatlara göre kurulumu tamamlayın. Program içinde yazılımı hazırlayan Luis Cobian hesabına program içerisinde yer alan bağış butonunu kullanarak para gönderebilirsiniz. İsteğe bağlı olduğunu belirtelim. Peki program nasıl çalışıyor, isterseniz buna göz atalım.

Ana menüde bulunan ‘ + ‘ Butonuna tıklayarak yeni görev ekleyebilirsiniz. Bundan sonrasını sizler için hazırladığımız videoyu YouTube Bilgi Sebili kanalımızdan izleyerek öğrenebilirsiniz. Videoyu izlemek için lütfen buraya tıklayınız. Kanalımıza abone olmayı ve bildirim zilini açarak yeniliklerden haberdar olmayı unutmayın.