Bilgi Sebili

Bilmediklerimiz, bildiklerimizden fazla. Öğrenmeye hazır mıyız?

Anasayfa » Rüyada Saç Görmek

Rüyada Saç Görmek

Sosyal medyada paylaş!

Rüyada saç görmek iyiye işarettir. Çünkü saç rüyaları güzelliği, uzun ömrü, sağlığı ve mal varlığını ifade eder. Rüyanızda kendi saçlarınızı sık, sağlıklı ve uzun görürseniz bu rüya çok hayırlıdır. Sık saçlar mal varlığının artacağına işarettir. Sağlıklı, parlak ve uzun saçlar ise huzurlu ve sağlıklı uzun bir ömre işarettir.

Rüyada, uzun saçlı bir kadının saçlarını taradığını görürseniz çok güzel anlamları vardır. Bu saçlar sarı ise, güzel bir kızla ömür boyu sürecek izdivaca işarettir. Gece karanlığı siyahı saçlarını tarayan bir kadın görürseniz, zengin bir kızla evlilik yapacağınız anlamına gelir. Bu rüyayı görenler evli ise; Sarı saç onlar için güzel bir kız evlada işaret eder. Siyah saç ise işlerinin yoluna gireceğine ve bol kazanç elde edeceğine işaret eder.

Saç görülen rüyalarda; Uzun saçlar uzun ömre işarettir. Rüyada yıpranmış saçlara bakım yapmak ve saçları kısaltmak, hasta için kısa sürede şifa bulmaya işaret eder. Rüyada saçlarının döküldüğünü görmek ise başındaki musibetlerden kısa sürede kurtulup ferahlayacağına işaret eder.

Rüyalar; huzurun ve pozitif yorumlarla mutluluğun kapısıdır. Bu nedenle rüyalarınızı sizi sevenlerle paylaşın. Her zaman hayra yorumlayın. Rüyalarınız hayırlı olsun.

error: Telif hakları korunmaktadır. Kopyalanamaz!