Bilgi Sebili

Bilmediklerimiz, bildiklerimizden fazla. Öğrenmeye hazır mıyız?

Anasayfa » Tayiş Prefabrik

Tayiş Prefabrik

Sosyal medyada paylaş!

Tayiş Prefabrik; Adından da anlaşılacağı üzere prefabrik üretici firmadır. Tayiş Prefabrik, yurtiçi ve yurtdışı projelerde üretim yapmaktadır.

Tayiş Prefabrik, 2004 Yılından günümüze hizmetlerini sürdürmektedir. 1990 Yılından 2004 Yılına kadar olan sürede, bilgi birikimi ve tecrübesini artırarak firma niteliklerine ulaşmıştır.

Tayiş Prefabrik kurucusu ve genel müdürü Hüseyin TANACI tarafından yönetilen şirket; Ülkemizin birçok yerinde hem üretim hem de montajını yaparak kullanıma sunduğu yaşam alanları sayesinde katma değer sağlamıştır. Tayiş Prefabrik kurulduğu günden bu yana ters ev üretimi de yapmıştır. Genellikle ticari amaçla üretilen bu binalar ise restaurant, cafe, pub ve çeşitli ticari işletmeler için önemli gelir kapısı olmuştur.

Yapı maliyeti konusunda oldukça hesaplı ve zamandan tasarruf sağlayan prefabrik binaların sağlıklı yaşam için seçilen malzemelerle artık tercih nedeni olma özelliğine kavuşuyor. Çelik konstrüksiyon üzerine inşa edilen bu evler “kutu gibi” tabir ediliyor. Arazi koşullarına ve ihtiyaca göre, projelendirme aşamasında fazla seçenek sunan bu binalar aynı zamanda akıllı ev özellikleri ile de donatılabilmektedir. Her çeşit prefabrik bina işlerinizde iletişime geçebilirsiniz.

error: Telif hakları korunmaktadır. Kopyalanamaz!