Bilgi Sebili

Bilmediklerimiz, bildiklerimizden fazla. Öğrenmeye hazır mıyız?

Anasayfa » Duvar çıtası uygulaması nasıl yapılır

Duvar çıtası uygulaması nasıl yapılır

Sosyal medyada paylaş!

Duvar çıtası uygulaması nasıl yapılır ? Diğer adıyla polyester çıta uygulaması nasıl yapılır? Bu sorunun doğru yanıtı için yazımızı okumanızı ve uygulama videosunu izlemenizi tavsiye ederiz. Böylece gereksiz harcama yapmaktan ve zamanınızı boşa harcamaktan kurtulmuş olursunuz. Aşağıdaki videoya tıklayarak duvar çıtası uygulaması videomuzu, YouTube Bilgi Sebili kanalımızdan izleyebilirsiniz.

Duvar çıtası uygulaması için birkaç seçenek bulunmaktadır. Bunlardan bir kaçı şöyle; Polyester çıta uygulaması, stropiyer (strafor) çıta uygulaması, alçı çıta uygulaması, kalıp uygulaması, kabartma uygulaması gibi farklı modeller bulunmaktadır. Bu uygulamada ustamız Uğur Seyfeli tarafından yapılan çalışmayı sizlerle paylaştık. Eğer mimari iç dekorasyon veya buna benzen, alçı, boya, gergi tavan, parke, ısı ve ses yalıtımı, çatı, dekorasyon ve aklınıza gelebilecek tüm tadilat işlerinde kendisine ulaşabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, videonun altına veya bu yazımızın altına yorum yazarak bilgi vermek olacaktır.

Uğur Seyfeli; İç mimari ve dekorasyon işlerinde taleplerinizi karşılamak üzere hizmetinizde olacaktır. Bu nedenle ihtiyaç duyduğunuz her türden inşaat dekorasyon ve tadilat işlerinde iletişim kurabilirsiniz. Kendisine ulaşmak için videonun altına yorum yazabilirsiniz. Sorunlarınızla ilgili hızlı çözüm için irtibata geçebilirsiniz.

error: Telif hakları korunmaktadır. Kopyalanamaz!