Bilgi Sebili

Bilmedikleriniz burada !

Anasayfa » NIA Q1 Radyolu kulaklık inceleme

NIA Q1 Radyolu kulaklık inceleme

NIA Q1 Radyolu kulaklık inceleme yazımızda, çok fonksiyonlu bu kulaklık hakkında detaylı bilgileri bulabilirsiniz. Ayrıca bu kulaklığın en iyi yönü All-in-one olması. Kablosuz olarak Bluetooth 5.0 ile cep telefonunuza, tabletinize veya bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz.

Ayrıca daha uzun pil süresi için AUX kablosu ile 3,5 mm ses girişi ile kablolu olarak ta bağlantı sağlayabilirsiniz. NIA Q1 Radyolu kulaklık inceleme olarak YouTube Bilgi Sebili kanalımızda sizin için detayları anlattığımız videomuzu da izleyebilirsiniz. Buraya tıklayabilirsiniz. Veya aşağıdaki görsele tıklayarak videomuzu izleyebilirsiniz.

Bu kulaklığın en güzel yanlarından biri de hafıza kayıtlı FM Radyo özelliğinin bulunması. İnternetten bağımsız, karasal yayını algılayan ve fiziki olarak bir anten çirkinliğine yol açmayan tasarımı ile harika bir kulaklık. Ayrıca bu kulaklıkta birde TF Kart okuyucu bulunmakta. MP3 ve MP4 Oynatabilme özelliğine sahip ve 256 GB’a kadar desteklemekte.

Ortalama bir insanın baş çevresine çok uyumludur. Baş çevresi çok geniş olanlar için sorun olabilir. Bir yaş gurubu belirleyecek olursak; 6-30 Yaş arası çok rahat kullanabilir. Kulak pedleri yumuşak ve sesleri oldukça iyi izole ediyor. Sonuç itibariyle kaliteli bas alabiliyorsunuz.

Eğer ürünü almak isterseniz; Bu ürünü Amazon‘dan temin ettik. Şarj edilebildiği için pil derdi yok. Tam şarj süresi ortalama 1,5 – 2 Saat civarında. Tam şarj olduktan sonra bu ürün, kullanıma bağlı olarak 10-15 Saat boyunca müzik hizmeti verebilmektedir. Bilgi Sebili YouTube Kanalımızdan bu kulaklığın incelemesini izlemek için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.