Bilgi Sebili

Bilmediklerimiz, bildiklerimizden fazla. Öğrenmeye hazır mıyız?

Anasayfa » Soap Magic Sensörlü Sabunluk

Soap Magic Sensörlü Sabunluk

Sosyal medyada paylaş!

Bu yazımızda Soap Magic Sensörlü Sabunluk isimli ürünü sizler için inceledik. Sensörlü sabunluk çeşitleri hayli fazla. Bu nedenle, hepsini inceleme fırsatı bulmak çok zor. Umuyoruz ki, videolu ve yazılı olarak yaptığımız anlatım işinize yarar.

Peki Soap Magic isimli sabunlukta hangi ürünleri kullanmak mümkün? Öncelikle sıvı sabun kullanabilirsiniz. Fakat yanı sıra dezenfektan veya kolonya da kullanılabilir. Ayrıca bebe yağı, şampuan, losyon, saç jölesi, bulaşık makinesi sıvı deterjanı, çamaşır makinesi sıvı deterjanı ve bunlara benzer akışkan kıvama sahip ürünleri bu cihazda kullanmanız mümkün.

Sensörlü otomatik sabunluğun temel özelliklerine gelecek olursak; Haznesi yaklaşık olarak 300ml. 4xAAA (ince pil) ile çalışmaktadır. Ürünün sabun haznesindeki seviyeyi görebilmeniz için transparan seviye göstergesi bulunmaktadır. Aynı zamanda iç aydınlatması sayesinde de sabun seviyesini takip etmenizi kolaylaştırır. Bu ürünün diğerlerinden bir farkı daha var. Her kullanım sonunda sesli ikaz verebiliyor. Böylece sabunluğun gereksiz kullanımı konusunda da bilgilendirilmiş olursunuz. Diğer ürün inceleme konularına bakmak isterseniz buraya tıklayınız. Kiwi marka otomatik sabunluk inceleme videosunu da buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Şimdi sizler için hazırladığımız inceleme videomuzu izleyebilirsiniz. Bilgi Sebili YouTube kanalımızda bulunan bu videoyu izlerken kanalımıza üye olmayı ve mutlaka videoyu beğenmeyi unutmayınız. İyi seyirler. Soap Magic Sensörlü Sabunluk videosu.

error: Telif hakları korunmaktadır. Kopyalanamaz!