Bilgi Sebili

Bilmedikleriniz burada !

Anasayfa » Rüyada Cumhurbaşkanının elini öpmek

Rüyada Cumhurbaşkanının elini öpmek

Rüyada Cumhurbaşkanının elini öpmek ne anlama gelir? Bu rüyayı gören kişi için çok hayırlıdır. Rüyasında Cumhurbaşkanının elini öpmek veya onunla sohbet etmek ferahlığa işarettir. Bu ferahlık hem maddi, hem de manevi olarak yorumlanır. Birkaç örnekle açıklayalım.

Cumhurbaşkanı ile sohbet veya elini öpmek gibi eylemler, rüyayı gören kişinin sağlığı yerinde değilse sağlığına kavuşacağının müjdesidir. Ayrıca kişinin maddi durumu sıkıntılı, borçları var yada ticari olarak zor durumdaysa; Bu kişinin durumu yakın zamanda düzelecek demektir.

Cumhurbaşkanı rüyaları genellikle ekonomik olarak sıkıntılı günlerde görüldüğünde; Yakın zamanda bolluk geleceğinin müjdecisidir. Özellikle bir devlet adamının rüyada görülmesi, yakın zamanda kavuşulacak servete ve çok paraya işarettir. Eğer rüyayı gören kişinin sağlık durumuyla ilgili sorunlar varsa; O kişi yada o kişinin yakınındaki hastalıklar iyileşecek demektir. Ticari olarak zor durumda olan, kredi borçlarını ödeyemeyen biri için rüyasında Cumhurbaşkanını görmesi, onun elini öpmesi yada sohbet etmesi çok hayırlıdır. Bu durumda ticaret ehli kimsenin kısa zamanda borçlarından kurtulacağı gibi maddi olarak sevetine de server katacak demektir. Bu durum rüyayı gören kişinin rütbesine ve makamına bakmaksızın geçerlidir.

error: Telif hakları korunmaktadır. Kopyalanamaz!