Bilgi Sebili

Bilmedikleriniz burada !

Anasayfa » Arnica Hydra Rain Plus Halı yıkama makinesi

Arnica Hydra Rain Plus Halı yıkama makinesi

Arnica Hydra Rain Plus Halı yıkama makinesi satın aldığınızda kutu içerisinden neler çıkıyor? Halı süpürme işlemi nasıl yapılır? Halı süpürme işlemi sırasında hangi parçalar kullanılır? Üçlü video seri halinde; Halı yıkama işlemi de dahil olmak üzere izleyebilirsiniz.

1. Bölüm – Kutu açılımı ve inceleme

Hem ürün tanıtımı, hem de nasıl kullanıldığına dair tüm bilgileri bir arada bulabilirsiniz. YouTube Bilgi Sebili kanalımızda yayınladığımız videoların ilkini altta bulabilirsiniz.

2. Bölüm – Su filtreli elektrikli süpürge özelliği nasıl kullanılır

İkinci bölümde, Arnica Hydra Rain Plus Halı yıkama makinesinin; Su filtreli olarak elektrikli süpürge özelliğinin kullanılmasını anlattık. Bu videoda, elektrikli süpürge olarak kullanırken dikkat edilmesi gerekenleri ve hangi parçaların kullanılması gerektiğini izleyebilirsiniz.

3. Bölüm – Arnica Hydra Rain Plus Halı yıkama özelliği

Aşağıdaki eğitim videomuzda, Arnica Hydra Rain Plus isimli halı yıkama makinesinin asli özelliği olan halı yıkama işlemini nasıl yaptığı ve bu işlemi yaparken kullanılması gereken aparatları görebilirsiniz. Halı yıkama işlemi sırasında kullanılan borular, hortum ve yıkama başlıkları farklı farklıdır. Özellikle sert zeminleri yıkarken kullanılan pratik başlıklar sayesinde, daha iyi bir temizlik yapmış olacaksınız. İyi seyirler.

error: Telif hakları korunmaktadır. Kopyalanamaz!