Bilgi Sebili

Bilmedikleriniz burada !

Anasayfa » Kapı Altı Alarmı

Kapı Altı Alarmı

Kapı Altı Alarmı, 26 Mayıs 2023 Tarihinde Bim zincir marketlerde House Pratik markası ile 79,90₺ Fiyatıyla satıldı. Ürünün özelliklerini ve kısa bir tanıtım filmini izlemek isterseniz aşağıdaki linke tıklayıp izleyebilirsiniz.

Ürün açıklamasını videolu olarak YouTube Bilgi Sebili kanalımızda yaptık. Bu ürün her ne kadar House Pratik markasıyla pazarlanmış olsa da, piyasada bu ürünün aynısı farklı marka etiketiyle satılmaktadır. Bu nedenle, ürünü sadece House Pratik olarak değil, Kapı altı alarmı olarak ta arayabilirsiniz.

Ürünün kullanımı oldukça kolay. 3 Kademden oluşan hassasiyet ayarı ve ayrıca ON-OFF (aç-kapat) anahtarı da bulunmakta. Ayrıca ürünün altında; Kaymaması için kauçuk pedler bulunmaktadır. Alarm ses gücü 120 dB’dir.

3 Kademeli hassasiyet ayarı nasıl çalışıyor?

Kapı altı alarmı 3 kademeli hassasiyet ayarı ile çalışıyor. Bunlar L – M – H olarak isimlendirilmiştir. M Ayarında kullanılması tavsiye edilir. Çünkü L ayarı ile hareketi algılaması zorlaşıyor. Eğer en hassas ayar olan H seçimi yapılırsa, en küçük harekette alarm çalmaya başlıyor. (Gece kendi kendine çalması bile mümkün) Bu nedenle orta kademede kullanılması uygundur.

Ürün pilli mi? Şarjlı mı?

Ürün pille çalışmaktadır. Pil paketten çıkmaktadır. Kapı altı alarmı 9V Alkali Kutu pil (6LR61) ile çalışır. Bu pilin maliyeti düşünüldüğünde, ürünün fiyatı 25₺ civarındadır. Ürünün paket içeriğinde pil olmasına dikkat edin.

Tanıtım filmi

YouTube Bilgi Sebili kanalımıza abone olmayı, bildirimleri almak için için haberciyi açmayı, videolarımızı beğenmeyi ve videolarımızın altına yorum yazmayı lütfen ihmal etmeyiniz. İyi seyirler.

error: Telif hakları korunmaktadır. Kopyalanamaz!