Bilgi Sebili

Bilmedikleriniz burada !

Anasayfa » Rüyada Adres Sormak ve Adres Tarif etmek

Rüyada Adres Sormak ve Adres Tarif etmek

Rüyada Adres Sormak ve Adres Tarif etmek Tabiri ile ilgili olarak bu rüyanın aslında istişare edeceğinizi bildirir. İstişare ne demek? Bir veya birkaç konu hakkında görüşme yapmak, değerlendirmek demektir.

Rüyada adres sorma eyleminin gerçekleştiğini gördüyseniz; Yani birilerine adres soruyorsanız anlamı : Bir konu hakkında, bir büyüğünüzden yada fikirlerine değer verdiğiniz birine danışacaksınız demektir. Yani size fikir vermesini, alacağınız kararda ondan destek isteyeceğinizi gösterir.

Rüyada adres tarif etmek ise, Adres sorma eyleminin diğer tarafıdır. Yani birilerine adres tarif ediyorsanız; Sizin fikirlerinize değer veren birilerinin sizden akıl almaya geleceğini bildirir. Bu rüyaların, hem adres sorma hem de adres tarif etme konusunda ortak anlamı vardır.

Özellikle ticarete başlayacak biri bu rüyaları görüyor olacaktır. Başlayacağı ticarette veya başkasının başlayacağı ticarette maddi güç ve imkanlara kavuşacak demektir. Helal yoldan, alın teri ve emekle kazanılacak parayı da müjdeler. Gördüğünüz bu rüya hayırlıdır.