Bilgi Sebili

Bilmedikleriniz burada !

Anasayfa » Kiwi Vantilatör KFAN-7604

Kiwi Vantilatör KFAN-7604

Bir ürün inceleme konusuyla daha buradayız. Ürünümüzün adı Kiwi Vantilatör KFAN-7604. Bu ürünle ilgili hazırlamış olduğumuz videoyu YouTube Bilgi Sebili kanalımızdan izleyebilirsiniz. Kampanyalı fiyatı 169,90₺ olan bu fan, istediğiniz her yerde kullanılabilir.

Bu ürün 220V Elektrikle çalışmaktadır. Düşük motor sesi sayesinde siz uyurken rahatsız etmeden odanızın içerisindeki havayı sirküle ederek serin ortamda uyuma olanağı sağlayabilir. Vantilatörün dış çapı 320mm’dir. Vantilatör sağa, sola, yukarı, aşağı ve kendi ekseninde dairesel olarak elle çevrilebilir. Ayrıca masa benzeri kenar, köşe tip yerlere maşası sayesinde sabitlenebilir.

Kiwi Vantilatör KFAN-7604 İsimli bu vantilatörü dilerseniz duvara da sabitleyebilirsiniz. Alt kısmında bulunan vida asma yuvasına uygun bir yere asarak kullanabilirsiniz. Vantilatörün hava akımı kapasitesi oldukça iyi. Sessiz çalışması ve hareket kapasitesi sayesinde oldukça kullanışlı. Fakat bu ürünle ilgili dezavantaj hız kademesinin olmamasıdır.

Evet yanlış okumadınız. Ürünün sadece aç-kapat düğmesi bulunmaktadır. Düğmeye bastığınızda, motoru çalışmakta ve ortamda hava sirkülasyonunu sağlamaktadır. Az kalsın unutuyordum. Bir artısı daha var! Bu ürünü kullanmak istemediğinizde, 4 Adet kanadı yerinden çıkarıp, kendi kutusunda saklamak için kaldırabilirsiniz. Şimdi ürünün özelliklerini ve performansını detaylarıyla inceleyebilmeniz için sizi video ile baş başa bırakıyorum. İyi seyirler! Bu arada lütfen YouTube Bilgi Sebili kanalıma abone olur musun?

error: Telif hakları korunmaktadır. Kopyalanamaz!