Bilgi Sebili

Bilmedikleriniz burada !

Anasayfa » PVC Pencere kapanmıyor!

PVC Pencere kapanmıyor!

Sosyal medyada paylaş!

PVC Pencere kapanmıyor! Konusu hakkında sizler için hazırladığım makaleye hoş geldiniz. PVC pencerelerde teknolojiye ayak uydurdu ve giderek daha karmaşık hale gelmeye başladı. Bildiğimiz klasik pencereler, 2 menteşesi ve 1 aç-kapat kolu olan sıradan pencerelerdi. Artık bu durum uzun zamandır değişti.

Burada anlatacağım konuda, PVC Pencere kapanmıyor sorusunun yanıtı olarak aslında sizler için YouTube Bilgi Sebili kanalımda bir video hazırladım. Linki aşağıda. Tıklayıp izleyebilirsiniz. Fakat internet kotası video izleyecek kadar olmayan kullanıcılar için buraya kısaca yazmak istiyorum.

Çözümü basit sevgili arkadaşım. Öncelikle pencerenin çift açılım makasını, pencerenin üst kısmından pim ile rayı birbirine geçirmek için düz tornavida kullanacaksın. Çift açılım rayını biraz yukarı iterek yerine oturttuktan sonra, Pencerenin alt menteşesini allen anahtarı ile saat istikametinde sıkılayacaksın. Bu işlemden sonra pencere kapanacaktır. Ama yine de anlatamamış olabilirim. İsterseniz aşağıdaki videoyu izleyerek bu işlemi tamamlayabilirsiniz. Bu arada kanalımıza abone olmayı ve bildirim zilini açmayı unutmayın. Desteğinizi bekliyorum.