Bilgi Sebili

Bilmedikleriniz burada !

Anasayfa » Rüyada hayvan beslemek

Rüyada hayvan beslemek

Sosyal medyada paylaş!

Rüyada hayvan beslemek anlamı hayra yorumlanır. Rüyada beslenen hayvanların sayısı ne kadar çoksa o kadar iyidir. Bu rüyayı gören kişi, hayal ettiği işe kavuşacak ve bu durum rüya sahibinin iş dünyasında üstün yerlere sahip olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada beslenen hayvanlar ehli ise (inek, boğa, koyun vs) İşlerin kolayca rayına oturacağını ve zorlanmadan çok para kazanılacağı anlamına gelir. Eğer rüyada beslerken gördüğü hayvanlar vahşi ise (Aslan, panter, fil vs) Çok emek sarf edilerek, zahmetle kazanılacak rızka işarettir. Eğer rüyada kedi veya köpek gibi evcil hayvanlar beslediğini gördüyse, rızık kapıları sonuna kadar zahmetsiz açılacak anlamına gelir.

Rüyada beslediği ehli hayvanların, etinden veya sütünden fayda sağladığını gören kişinin ahiretteki makamı yükseltilmiş anlamına gelir. Bu rüya aslında bir müjde olarak algılanabilir. Rüyada, sürü halinde hayvanları besleyen (Yemleyen) büyük bir iş adamı olacak ve birçok ailenin rızık kazanmasına vesile olacak anlamına gelir. Beyaz renkli tüyleri olan hayvanları beslemek ise çok sayıda hayra vesile olacak işler yapmaya işarettir. Örneğin bir cami veya okul yaptırarak, insanların bu işlerden yararlanmasını sağlayacaktır.

Rüyada hayvan beslemek güzel rüyalardan biridir. Rüyasında deve veya at gibi binek hayvanlarını çölde sulamak (Su içirmek) Halis işlerde öncülük etmeye işaret eder. Bu durum genellikle dargın olan karı-kocanın yuvasının dağılmasını engellemek ve ortada kalma riski olan çocukların, tekrar ailelerine kavuşmasını sağlamak olarak yorumlanır.

Bu rüyanın olumsuz anlamı ise; Yılan, akrep, çıyan, kertenkele, timsah vb hayvanları beslemektir. Olumsuz anlamda ise, bu tür zararlı sürüngenlerin beslenmesi, kin ve nefretin artması için öncü olacağına işarettir. Bu rüyayı gören kişi için tövbe etmesi tavsiye edilir. Rüyalarınız hayırlara vesile olsun.