Bilgi Sebili

Bilmedikleriniz burada !

Anasayfa » Bizimkiler dizisinde kullanılmış otomobiller

Bizimkiler dizisinde kullanılmış otomobiller

Bizimkiler dizisinde kullanılmış otomobiller ve bu otomobillerin plakaları, marka ve modellerini meraklısı için bu başlıkta topladık. Siz de bu dizide kullanılmış ve eksik kalan modelleri yorum bölümüne dizinin bölüm numarası ile yazın; Paylaşalım.

34 ATD 93 Plakalı araç; Şevket ve Mine hanımın gelini ve Cem’in hanımının kullandığı Tofaş marka yeşil araç.

34 BRT 49 Plakalı mavi araç; Şevket beyin oğlu Cem beyin otomobili.

34 DA 014 Şevket beyin Renault marka otomobili.

34 ER 211 Mercedes-Benz Marka otomobili; Dizinin başrol oyuncusu Şükrü bey kullandı.

34 ERD 43 Renault Flash marka araç Şükrü beyin aracıdır.

34 FUE 89 Plakalı Renault 9 Markalı araç Şükrü beyin kullandığı araçtır. Bizimkiler dizisinde en çok araç değiştiren karakter, Şükrü beydir.

34 HY 659 Plakalı Araç Mine hanımın otomobilidir. Kırmızı renkli bu otomobil diziden en erken ayrılan otomobillerden biri olma özelliğini de taşır.

34 LS 007 Plakalı Tofaş Kartal marka aracı Horozcu Yavuz, Namı-diğer Katil kullanmaktadır. Daha sonraları Yavuz beyin de Şükrü beyden sonra en çok araç değiştiren karakter olduğunu hatırlatmak isteriz.

34 R 7633 Plakalı BMW 3.16 Tek kapılı siyah aracın sahibi Cem bey. Bu aracı Özge hanımla birlikte birkaç bölümde kullandılar.

Kapıcı Cafer’in kırmızı renkli servis bisikleti. Bu bisiklet 80’li yıllarda çekilmiş en eski bölümlerinden birinde, kapıcılar gecesinde düzenlenen piyangoda Cafer ve kayın babası Yandan Çarklı Halil beye çıkmıştır. Bisikleti Cafer uzun bölümler boyunca kullanmıştır. Daha sonra Triportör ve Pilav arabası da olan Cafer, dizinin tamamını yoksulluk ve sefalet içinde geçirmiştir.

error: Telif hakları korunmaktadır. Kopyalanamaz!